TracPhone® V3-HTS – jeden z najnowocześniejszych morskich telefonów satelitarnych na świecie

odbiornik satelitarny na statku

Telefon satelitarny gwarantuje łączność dzięki wykorzystaniu sztucznych satelitów Ziemi. Jednym z najnowocześniejszych modeli oferujących taką możliwość jest TracPhone® V3-HTS, który ma wiele praktycznych zalet. Jakich dokładnie oraz dlaczego warto się na niego zdecydować? Serdecznie zachęcamy do lektury.

Jaka jest specyfika modelu TracPhone® V3-HTS?

Model ten to nowoczesność w każdym calu. 37-centymetrowy TracPhone® V3-HTS posiada kompaktową antenę komercyjną gwarantującą niezawodne działanie, a także wytrzymałą konstrukcję, dzięki której sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyróżnikiem jest dodatkowo integracja z modemem CommBox (ICM), dzięki któremu można sterować systemem oraz zarządzać siecią. Wszystko to także w celu zwiększenia bezpieczeństwa danych.

Jakie są główne zalety TracPhone® V3-HTS?

Najnowocześniejszy morski telefon satelitarny? Takie określenie bez wątpienia zobowiązuje! Telefon pozwala przede wszystkim na naprawdę szybkie, globalne połączenie, z niemalże każdym zakątkiem na świecie. Zaletą jest także możliwość bardzo dokładnego zarządzania danymi, w tym alertami, raportami w zakresie użytkowania, a także alokacją danych. Wszystko to nie tylko precyzyjnie, ale i sprawnie.

System działa też w bardzo intuicyjny sposób. Użytkowanie TracPhone® V3-HTS jest więc niezwykle łatwe i można nauczyć się go w krótkim czasie. Tak samo działa też portal myKVH, dzięki któremu użytkownik ma dostęp do wszystkich szczegółów związanych z użytkowaniem konta. Może więc łatwo kontrolować sposób i zakres wykorzystania danych, a także to, jak wydajny jest system. W pakiecie są także elastyczne plany taryfowe, zawsze dopasowywane do konkretnych potrzeb użytkowników.

Nie ulega wątpliwości, że opisywany przez nas model należy do najnowocześniejszych, jeśli chodzi o telefony satelitarne. W ofercie posiadamy również inne warianty, a także telewizję satelitarną, również dostępną w jakimkolwiek miejscu na świecie. Aby dowiedzieć się więcej, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.