Zadzwoń
Internet i telefon w każdym miejscu na ziemi!

Morska antena satelitarna: TracPhone® V30

Ultrakompaktowy, szybki i niedrogi Internet i telefon satelitarny VSAT dla Twojej łodzi.
Żyj, pracuj i relaksuj się na pokładzie… tak jak w domu, podczas gdy TracPhone® V30 zapewnia Ci łączność, kiedy tylko chcesz.
Przesyłaj strumieniowo treści HD, rozmawiaj przez WhatsApp,™ połącz się z biurem, uzyskaj informacje o pogodzie, przeglądaj Internet,
sprawdź pocztę elektroniczną, niezależnie od tego, czy jesteś w doku, żeglujesz wzdłuż wybrzeża, czy na pełnym morzu.
Ten 37 cm cyfrowy system jest przystępny cenowo, zapewnia najwyższe prędkości, szybki i łatwy w instalacji, technologia nowej generacji
i elastyczne plany taryfowe:

  • Wytrzymały cyfrowy system satelitarny o zwiększonej wydajności sygnału
  • Szybkość transmisji danych do 6 Mb/s/2 Mb/s (w dół/w górę).
  • Globalne usługi z wyborem planów taryfowych lub planów bez ograniczeń

Najważniejsze informacje

Najmniejszy, najlżejszy i o najmniejszym poborze zasilania morski system VSAT, idealny dla jachtów żaglowych, łodzi motorowych oraz jako zapasowy system komunikacji na superjachtach.
Prosta instalacja przy użyciu pojedynczego nowego lub istniejącego kabla koncentrycznego, złącze obrotowe umożliwiające nieograniczony obrót, zasilanie prądem stałym (dostępny opcjonalny konwerter prądu zmiennego na prąd stały) oraz kompaktowy moduł kontrolny VSAT-Hub pod pokładem.
Globalna łączność i krystalicznie czyste połączenia głosowe za pośrednictwem mini-VSAT Broadband HTS firmy KVH
Zaawansowane narzędzia do zarządzania siecią zapewniające wgląd i kontrolę nad wykorzystaniem danych poprzez KVH Manager
Zoptymalizowana wydajność systemu dzięki zintegrowanemu systemowi IoT Proactive Monitoring firmy KVH

Ekskluzywna technologia

Najlżejsza, ultraszybka antena o wysokiej wydajności
TracPhone V30, to ultrakompaktowa antena cyfrowa zasilana prądem stałym, która oferuje łatwą instalację z jednym kablem oraz przegub obrotowy klasy komercyjnej zapewniający nieprzerwany obrót i śledzenie. Zapewnia ona wysoką wydajność śledzenia we wszystkich stanach morza dzięki 2-osiowej konstrukcji cokołu, stabilizowanemu przechyłowi, podwójnym cyfrowym jednostkom IMU i zaawansowanym sterownikom silnika. Innowacyjna konstrukcja RingFire™ i dielektryczny pręt zasilający czynią z TracPhone V30 antenę o wysokiej wydajności, która zapewnia doskonały odbiór pasma Ku nawet przy złej pogodzie.

Panel Kontrolny VSAT-Hub – Mały, szybki i inteligentny w każdym calu

Panel kontrolny VSAT-Hub to usprawniona i kompletna jednostka pod pokładem, która zasila TracPhone V30. Ta jednostka sterująca anteną z obsługą
protokołu IP zawiera wszechstronne oprogramowanie do zarządzania siecią, routingu danych i zabezpieczeń firewall, a także adapter Voice over IP (VoIP),
wbudowany moduł Wi-Fi i przełącznik Ethernet. Prawie o 90% mniejsza objętościowo od urządzeń montowanych w szafie 2U pod pokładem, jest łatwiejsza w
instalacji i idealna dla statków o ograniczonej przestrzeni.

Ekskluzywny wielopoziomowy program bezpieczeństwa cybernetycznego

Telefon TracPhone V30 jest wyposażony w zaawansowaną zaporę sieciową, zautomatyzowane zarządzanie zagrożeniami, bezpieczny rozruch, szyfrowane dyski i wiele innych funkcji zapewniających dodatkowe bezpieczeństwo.

Precyzyjne zarządzanie danymi

Pakiet narzędzi KVH Manager zapewnia wgląd i kontrolę nad wykorzystaniem danych w celu zarządzania operacjami i użytkowaniem osobistym. Wbudowana funkcja kształtowania danych oraz kontrola kategorii aplikacji zarządzana przez użytkownika umożliwiają dostrojenie sieci pokładowej i ograniczenie niezamierzonego zużycia danych. Oferuje również monitorowanie wykorzystania danych w czasie rzeczywistym i zapewnia alerty dotyczące miesięcznego zużycia danych.

Lepsza wydajność dzięki proaktywnemu monitorowaniu

Zintegrowana funkcja IoT systemu TracPhone V30 codziennie raportuje ponad 150 parametrów wydajności i stanu, pomagając zoptymalizować działanie systemu w celu zapewnienia najwyższej jakości połączeń.

Globalny program wsparcia KVH OneCare

KVH OneCare™ to kompleksowa oferta usług obejmująca cały cykl funkcjonowania urządzenia mini-VSAT Broadband, począwszy od projektowania i wyboru najlepszego rozwiązania, poprzez sprawną instalację, aż po wsparcie poinstalacyjne w 4000 portów na całym świecie w celu maksymalizacji długoterminowej wydajności.

Elastyczne plany taryfowe

Firma KVH oferuje przystępne cenowo opcje czasu taryfowego, w tym plany z pomiarem i bez limitu, plany z dwoma kanałami szybkimi i bez limitu oraz plany z dwoma kanałami plus pasmo C. Wybierz plan i system najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się wygodą elastycznych miesięcznych abonamentów i nie tylko.


Zobacz mapę zasięgu anteny TracPhone V30 oraz porównanie z innymi antenami.

Dodatkowych informacji udzielą pracownicy naszego Działu Sprzedaży.