Zadzwoń
Internet i telefon w każdym miejscu na ziemi!

Satelitarna antena jachtowa: TracPhone® V3HTS – morski telefon satelitarny

TracPhone® V3HTS stanowi jedną z trzech propozycji naszej firmy, wyprodukowanych przez KVH. Jest to najszybszy, najlżejszy ultra kompaktowy system VSAT przeznaczony do użytku na morzu oraz niezawodny morski telefon satelitarny.

Zmaksymalizuj wydajność swojej firmy i popraw morale załogi dzięki TracPhone® V3-HTS, ultra kompaktowemu 37 cm morskiemu systemowi VSAT z pasmem Ku.

Do tej pory podobne parametry prędkości i globalne połączenia oferowane były tylko przez znacznie większe systemy. Wykorzystując terminal satelitarny na statek, możesz połączyć się z biurem, zaktualizować mapy i prognozę pogody, przeglądać Internet, przesyłać strumieniowo treści HD i nie tylko.

Razem z elastycznymi planami taryfowymi to kompletne rozwiązanie oferuje:

  • antenę komercyjną o wysokiej wydajności stabilizacji i śledzenia
  • aktywne monitorowanie w celu zapewnienia maksymalnego czasu pracy i najwyższych poziomów wydajności

Prędkość transmisji pobieranie / wysyłanie 5/2 Mbps

Najważniejsze

  • Wytrzymała konstrukcja i wydajne 2-osiowe śledzenie zapewniające pewne połączenia i nieprzerwaną transmisję niezależnie od warunków pogodowych na morzu.
  • Globalna łączność i krystalicznie czyste połączenia głosowe za pośrednictwem mini-sieci szerokopasmowej HTS KVH, dzięki którym jest to najlepszy morski telefon satelitarny.
  • Potężny zintegrowany modem CommBox (ICM) do sterowania systemem i zarządzania siecią
    6-poziomowy program bezpieczeństwa cybernetycznego pomaga zmaksymalizować bezpieczeństwo sieci i danych

Zapewnienie łączności szerokopasmowej na całym świecie

Systemy KVH TracPhone z serii HTS oferują najszybsze globalne połączenia szerokopasmowe dostępne za pośrednictwem mini-VSAT Broadband HTS. Zapoznaj się z naszym zasięgiem, aby zobaczyć, gdzie zapewniamy niedrogi dostęp do Internetu, łączność telefoniczną, komunikację w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wideo i głosu, cenne dane operacyjne, wiadomości i rozrywkę oraz wiele innych. Pod tym względem doskonale zastępuje jachtowe anteny telewizyjne TracPhone® V3-HTS to morski telefon satelitarny zapewniający łączność niemal z każdego miejsca na świecie.

Ekskluzywna technologia

Podstawowy element systemu stanowi ultra-kompaktowa antena komercyjna. 37-centymetrowy TracPhone V3-HTS oferuje wyjątkowe 2-osiowe śledzenie satelity we wszystkich stanach morza. Terminal satelitarny na statek zapewnia również wyjątkową jakość połączeń oraz obsługę połączeń Wi-Fi za pośrednictwem kompatybilnych telefonów komórkowych.

Globalne połączenia, niezrównana prędkość

Szerokopasmowa sieć HTS mini VSAT oferuje zasięg 272 milionów kilometrów kwadratowych (105 milionów mil kwadratowych) w paśmie Ku. Zapewnia globalne połączenia i niezrównaną prędkość do 5 Mpbs / 2 Mbps (w dół / w górę) korzystając z zaawansowanych wysokoprzepustowych satelitów nowej generacji (HTS) Intelsat i SKY Perfect JSAT. Ponadto zyskujesz większą odporność na warunki pogodowe i deszcz niż w przypadku usług pasma Ka.

Całkowicie nowy zintegrowany modem CommBox (ICM)

Potężny zintegrowany modem CommBox (ICM) o dużej przepustowości, adapterem Voice over IP (VoIP), wszechstronnym oprogramowaniem do zarządzania siecią oraz wbudowanym Wi-Fi i Ethernet to usprawnione, zintegrowane urządzenie pod pokładem, które zarządza terminalem TracPhone V3-HTS.

Ekskluzywny 6-poziomowy program bezpieczeństwa cybernetycznego

TracPhone V3-HTS oferuje automatyczne zarządzanie zagrożeniami, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo; Ponadto ICM anteny obejmuje program szkoleniowy Videotel ™ „Cyberbezpieczeństwo na morzu” dla załogi i gości.

Precyzyjne zarządzanie Twoimi danymi

Bezpieczny portal myKVH ™ i pakiet narzędzi mini-VSAT Manager ™ umożliwiają programowanie działań takich jak dostosowywane alerty użytkowania, szczegółowe raporty użytkowania, alokacja danych dla użytkowników na pokładzie oraz kontrolowanie wykorzystania danych według kategorii aplikacji w celu ograniczenia ich niezamierzonego zużycia.

Poprawiona wydajność dzięki proaktywnemu monitorowaniu

Zintegrowana funkcjonalność systemu TracPhone V3-HTS codziennie raportuje ponad 150 parametrów wydajności i kondycji systemu, aby zoptymalizować wydajność systemu, zapewniając doskonałą łączność.

Globalny program wsparcia KVH OneCare

KVH OneCare ™ to kompleksowa gama usług, które obejmują cały cykl życia Twojego urządzenia mini VSAT, od projektowania i wyboru najlepszego możliwego rozwiązania, po płynną instalację i wsparcie po wdrożeniu w ponad 3500 portach na całym świecie, aby zmaksymalizować wydajność.

myKVH i mini-VSAT Manager

Bezpieczny portal myKVH ™ oferuje łatwy dostęp do szerokiej gamy szczegółów konta, raportów oraz pakietu narzędzi mini-VSAT Manager ™. Zapewnia niezrównaną przejrzystość wykorzystania danych i wydajności systemu, a także cenne narzędzia do dostosowywania i wykorzystania danych dla konkretnych użytkowników.

Elastyczne plany taryfowe

KVH oferuje zróżnicowane i niedrogie, plany taryfowe. Wybierz usługę i plan spełniający Twoje potrzeby.

Zobacz mapę zasięgu anteny TracPhone V3-HTS oraz porównanie z innymi antenami.

Dodatkowych informacji udzielą pracownicy naszego Działu Sprzedaży.

Antena satelitarna na jacht, czyli wygoda

Anteny do telewizji satelitarnej, montowane na jachtach lub większych jednostkach pływających, występują w wariancie przystosowanym na wody słodkie oraz morskie. Antena satelitarna na jacht umożliwia automatyczną lokalizację danego satelity i odbiór bez konieczności ręcznego ustawiania po każdej zmianie lokalizacji. Anteny satelitarne montowane są na zewnątrz jednostki pływającej, ponieważ fale o różnych częstotliwościach w odmienny sposób przenikają przez materię.

Antena satelitarna na statek lub na jacht z automatycznym pozycjonerem i systemem śledzenia satelity jest idealnym urządzeniem do odbioru telewizji satelitarnej. To idealna opcja dla tych, którzy chcą oglądać telewizję podczas płynięcia. Automatyczny pozycjoner wybiera satelitę i utrzymuje tę pozycjęwmontowany podczas ruchu statku lub innej jednostki pływającej. Jest to możliwe dzięki automatycznemu systemowi śledzenia, który wykrywa zmiany kierunku i natychmiast je koryguje. Taki system zapewnia komfortowy odbiór telewizji i radia podczas rejsu, niezależnie od kierunków i warunków pogodowych, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Niewątpliwie zaletą telewizji na jachcie jest możliwość wyboru programów, które w danej chwili chcesz oglądać, podczas trwającego rejsu. To także dostęp do bieżących informacji oraz prognozy pogody, która jest ważna podczas pobytu na morzu lub na jeziorze. Dobór odpowiedniego dekodera i telewizora sprawi, że nawet zagorzali melomani z chęcią popłyną w rejs jachtem lub większą jednostką pływającą.