Zadzwoń
Telewizja satelitarna gdziekolwiek jesteś!

TracVision® TV1 – antena TV na jacht

Antena TV na jacht TracVision® TV1 jest niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki pływającej, na której załoga i pasażerowie chcą mieć dostęp do tradycyjnej rozrywki, wiadomości sportowych i publicystyki czy oferty filmowej. Wprowadź na pokład maksymalną wydajność i telewizję wysokiej rozdzielczości za pomocą ultra kompaktowej anteny.

Dzięki czaszy o średnicy 32 cm (12,5 cala), system morskiej telewizji satelitarnej TracVision TV1 jest znakomitym rozwiązaniem dla mniejszych łodzi, przybrzeżnych podróży czy na wodach śródlądowych. Prosta instalacja w połączeniu z jednokablową konstrukcją sprawia, że antena TV na jacht jest świetnym rozwiązaniem do szybkiej instalacji czy modernizacji w późniejszym czasie.

Nowe funkcje i zaawansowana technologia od lidera w systemach morskiej telewizji satelitarnej.

Antena TV na jacht TracVision TV1 jest wyposażona w IP TV-Hub. Jego zaawansowane funkcje są proste w użyciu. TV-Hub ma przyjazny interfejs użytkownika, dzięki któremu możesz uzyskać dostęp do informacji systemowych z każdego mobilnego urządzenia czy laptopa na wyciągnięcie ręki. Kupując kompatybilne urządzenie DVB-S2, już dziś możesz zacząć się cieszyć ulubionymi programami z DIRECTV®, DISH Network®, Bell TV, oraz wybranymi regionalnymi usługami w paśmie Ku na całym świecie.

Charakterystyka

 • Wysoko wydajna antena TV na jacht o średnicy 32 cm (12,5 cala) wyposażona w technologię RingFire w celu uzyskania silniejszego sygnału, szerszego pokrycia geograficznego i lepszego odbioru
 • Waga: 3,6 kg (8 Ibs)
 • Antena zapewnia zasięg w Ameryce Północnej i w Europie
 • Obsługuje DIRECTV U.S, DIRECTV Latin America, DISH Network, Bell TV, usługi liniowe i kołowe pasma Ku w Ameryce północnej
 • Obsługuje instalacje wielu odbiorników
 • Liniowa konfiguracja Quad LNB ma wbudowany GPS i autoskew.
 • Opcja tri-Americas LNB zapewnia bezproblemowy odbiór TV w obu Amerykach
 • TV-Hub wyposażony w IP zapewnia łatwą konfigurację oraz obsługę i przyjazny dla użytkownika interfejs, dostępny przez każdy smartfon, tablet, smart TV czy komputer.
 • Zgodny z HDTV (jedynie usługi pasma Ku)
 • Zintegrowany jednokablowy Multiswitch (SWM-8); wbudowany pod pokład TV-Hub wspiera do 8 odbiorników DIRECTV
 • Pojedynczy kabel koncentryczny umożliwia łatwą instalację i modernizację
 • Kompatybilność z DVB-S2
 • Zaawansowane oparte na inercji, szybkie wyszukiwanie kanałów satelitarnych
 • Wysoko wydajne śledzenie z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów dla krystalicznie czystego obrazu telewizyjnego w trudnych warunkach pogodowych
 • Wbudowana biblioteka satelitarna
 • Opcja automatycznego przełączania IP przy instalacji wielu odbiorników
 • Gwarancja pokrycia oraz wsparcie producenta

Zobacz satelitarne mapki zasięgów

Dodatkowych informacji udzielą pracownicy naszego Działu Sprzedaży.

Nowoczesna antena TV na jacht

Aby móc oglądać telewizję na jachcie, konieczne jest zamontowanie odpowiedniej anteny, która zapewni duże możliwości odbioru sygnału telewizyjnego. W zależności od potrzeb antenę TV na jacht można zamontować za pomocą uchwytu magnetycznego, bocznego lub na stopie mocowanej do podłoża. W dobrej klasy antenach gniazdo antenowe jest wbudowane przy talerzu, co eliminuje możliwość wyrwania przewodu oraz redukuje niepotrzebne jego łączenie. Antena TV na jacht powinna być wykonana z wysokiej klasy materiałów, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkty muszą być wodoodporne, antykorozyjne oraz pokryte specjalną powłoką odporną na promieniowanie UV. Wbudowany filtr pomaga w unikaniu zakłóceń odbioru sygnału cyfrowego i pozwala na pełny odbiór sygnału telewizji naziemnej, bez zakłóceń.

Dzięki zainstalowaniu odpowiedniej anteny na jachcie, uczestnicy rejsu mogą oglądać wiadomości, ulubione programy lub śledzić prognozę pogody. Jest to jeden ze sposobów umilania czasu podczas rejsu. Anteny UKF/VHF służą do odbioru transmisji radiowych. W przypadku anten telewizyjnych możliwe jest odbieranie telewizji naziemnych lub satelitarnych. Anteny naziemne umożliwiają jednak tylko odbiór lokalnych programów, na danym terytorium kraju, w jakim jacht się aktualnie znajduje. Aby móc zwiększyć ich liczbę, konieczne jest zamontowanie anteny satelitarnej. Odbiór telewizji na pokładzie jachtu wymaga również dekodera oraz odbiornika telewizyjnego. Elementy te trzeba dobrać tak, aby idealnie ze sobą współpracowały.