Zadzwoń
Telewizja satelitarna gdziekolwiek jesteś!

Telewizja na statku

Dostęp do programów telewizyjnych podczas długiego rejsu z pewnością może znacznie poprawić nastawienie załogi i pasażerów. Wielotygodniowe podróże zmieniają się w rutynę, która niekorzystnie wpływa na samopoczucie psychiczne i rodzi negatywne emocje. Telewizja na statku czy jachcie nie tylko pozwala na śledzenie akcji ulubionych seriali. Sprawia też, że członkowie załogi mogą być na bieżąco z tym, co się dzieje w kraju i na świecie, kibicować ulubionym drużynom sportowym czy rozładowywać napięcie porcją rozrywki. Jachtowe anteny telewizyjne mogą sprawić, że uczestnicy rejsu nie czują się odizolowani i utrzymują więź ze światem na lądzie.

Telewizja na statku czy jachcie wymaga wysokiej jakości sprzętu. Trudności z odbiorem sygnału wynikają z faktu, że jednostka pływająca pozostaje w ciągłym ruchu, zmieniając zarówno współrzędne geograficzne, jak i położenie w stosunku do powierzchni morza. Nieustanne kołysanie sprawia, że antena TV na jacht musi mieć odpowiedni zasięg i możliwość stałego podążania za sygnałem satelity. Dlatego konstrukcje tego typu są wyposażane w nowoczesne technologie i charakteryzują się globalnym zasięgiem.

Jachtowe anteny telewizyjne w ofercie EPA Marine

EPA Marine oferuje cztery systemy odbioru telewizji satelitarnej, których producentem jest firma KVH. Są to jachtowe anteny telewizyjne przeznaczone do odbioru programów za pośrednictwem satelitów. Charakteryzują się dobrym zabezpieczeniem przed działaniem warunków środowiskowych, w tym morskiej wody, promieniowania UV i zmian pogodowych. Dzięki dostarczanym przez nas produktom telewizja na statku czy jachcie jest nie tylko dostępna, ale odbierana w doskonałej jakości. Proponujemy cztery jachtowe anteny telewizyjne o różnych parametrach technicznych i przeznaczeniu:

Montaż jednej z wybranych anten sprawi, że telewizja na statku będzie w zasięgu ręki. Poza samymi produktami zapewniamy też doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu urządzenia i systemu oraz gwarantujemy wsparcie serwisowe.