Zadzwoń
Telewizja satelitarna gdziekolwiek jesteś!

Telewizja na jachcie

Oglądanie telewizji podczas rejsu statkiem lub jachtem to sposób na miłe spędzanie czasu. Aby jednak programy były dostępne, konieczne jest zainstalowanie wysokiej klasy anteny do odbioru sygnału. Na jego moc ma wpływ wielkość czaszy oraz prędkość transferu.

Pokrycie sygnałem na poziomie jezior lub mórz może być bardzo słabe. Dlatego konieczne jest zainstalowanie wysokiej klasy sprzętu, aby móc oglądać telewizję na jachcie lub na statku. Oczywiście ważny jest też dobór odpowiedniego odbiornika telewizyjnego, który będzie działać pod napięciem 12 V oraz 230 V. Satelitarne anteny jachtowe umożliwiają automatyczną lokalizację wybranego satelity i odbiór sygnałów po każdej zmianie lokalizacji. System żyroskopów i siłowników stabilizuje antenę tak, aby umożliwić nieprzerwane oglądanie telewizji na statkach lub jachtach. Dobrze dobrany zestaw zapewnia doskonałą jakość odbioru mediów, niezależnie od warunków pogodowych, nawet przy dużych falach. Odbiornik GPS w morskiej antenie satelitarnej zapewnia precyzyjne śledzenie sygnału satelitarnego, także przy dużych prędkościach.

Telewizja satelitarna na morzu to możliwość oglądania ciekawych programów i wiadomości podczas rejsu. Wszechstronne i bogato wyposażone anteny satelitarne mogą być stosowane na jachtach, statkach oraz innych jednostkach pływających na morzach. Umożliwiają optymalne odbieranie sygnału z satelity, dostosowując się do niego automatycznie i utrzymując tę pozycję podczas ruchu. System monitorowania satelitarnego jest udoskonalony dzięki zastosowaniu automatycznego systemu GPS oraz pochylenia.