Zadzwoń

Internet na statek

W trakcie długich rejsów nawet krótka rozmowa z bliskimi może pozytywnie wpływać na nastrój człowieka. Niezależnie od tego, czy płyniesz statkiem, czy jachtem, możesz zapewnić swoim gościom i pracownikom stały dostęp do Internetu. Komfort życia załogi wpływa przecież na efektywność pracy, co przekłada się na zadowolenie gości.

Zapewniamy Internet na jachtach, statkach lub innych jednostkach pływających. Internet satelitarny ma nieograniczone możliwości zasięgu. Bezprzewodowa komunikacja jest gwarancją bezpieczeństwa żeglugi, usprawnia działanie nawigacji i jest potrzebna w razie wypadków na morzu lub na jeziorze. Internet na statku to stabilne połączenie, które jest niezależne od naziemnej infrastruktury oraz od operatora. Na bieżąco można sprawdzać wiadomości, prognozy pogody oraz przeglądać różne strony internetowe. Oferta Internetu na jacht to wygodne i dostępne rozwiązanie dla osób prywatnych oraz dla firm.

Na dostęp do Internetu satelitarnego może liczyć każda osoba na jachcie, statku, kontenerowcu lub innej jednostce pływającej. Umożliwia on łączność z najbardziej odległych akwenów na całym świecie. Dzięki urządzeniom zamontowanym na statkach pasażerowie mogą cieszyć się stałym dostępem do Internetu. Odpowiednio dobrany sprzęt wysokiej klasy musi być odporny na działanie słonej wody oraz innych niesprzyjających warunków atmosferycznych, z jakimi można zetknąć się na morzu.

Internet satelitarny na morzu działa podobnie do telewizji na jachcie. Różnica polega na tym, że konieczne jest zapewnienie możliwości odbierania sygnału oraz nadawania. Do stworzenia obustronnej transmisji danych służą specjalne anteny.