Telewizja satelitarna gdziekolwiek jesteś!
Internet i telefon w każdym miejscu na ziemi!

Anteny jachtowe telewizji satelitarnej KVH TracVision

Rzuć kotwicę i ciesz się!

Właściciele łodzi w wielu częściach świata z niecierpliwością oczekują, że znowu wrócą na wodę i będą mogli oddać się swojej pasji..

A oto kilka nowości, które dodadzą dodatkowych emocji:

 • Seria anten telewizyjnych TracVision firmy KVH sprawi, że zdasz sobie sprawę z tego, że nigdy nie było łatwiej przynieść swój ulubiony program telewizyjny z domu na jacht lub łódź.
 • Teraz nie musisz się już martwić brakiem ulubionych programów i filmów. To wszystko masz pod ręką na jachcie, na wodzie.
 • Anteny serii TracVision TV1, TV3, TV5, TV6 i TV8 oferują pełną gamę rozmiarów, funkcji i opcji dla łodzi każdej wielkości.

Oto sześć powodów, które sprawiają, że trudno Ci się rozstać na Twoim jachcie lub łodzi ze sprzętem KVH TracVision:

 1. Lepszy odbiór
  To niezaprzeczalne. Uwielbiamy oglądać swoje ulubione postacie telewizyjne w najlepszej jakości. Ale czy nie wydaje Ci się, że obraz na pokładzie jest bardziej rozmyty, statycznym od HD? Nie!, jest tak samo doskonały. Systemy telewizyjne z serii TracVision firmy KVH wyposażone są w wyjątkową technologię RingFire, która zapewnia lepszy sygnał i lepszy odbiór, dzięki czemu nie przegapisz nawet fragmentu ulubionego programu telewizyjnego.
  marinesat
 2. Nigdy nie opuść filmowego wieczoru!
  Po dniu spędzonym na wodzie zabawa nie musi się kończyć. Przeżyj filmowy wieczór o jakości kinowej z wyrafinowaną technologią wbudowaną w anteny serii KVH TracVision. Wysokowydajne śledzenie dzięki zaawansowanym algorytmom zapewnia krystalicznie czysty obraz nawet na wzburzonym morzu. Tak więc bez względu na to, czy stoisz zacumowany na noc w porcie, czy w morzu podczas dłuższej podróży, nigdy nie przegapisz ani minuty akcji. Na przykład TracVision TV6 zapewnia wysoką jakość, stabilny odbiór sygnału satelitarnego oraz rozszerzony zasięg, który doskonale sprawdzi się zarówno w krótkich jak i długich podróżach.
  marinesat
 3. Ciesz się ulubionymi programami
  Już nigdy więcej nie usłyszysz od dzieci – „Nudzę się”. Seria anten TracVision ma zintegrowany jednoprzewodowy multiswitch (SWM-8) wbudowany w podpokładowy tuner telewizyjny, który obsługuje do 8 odbiorników (dotyczy DIRECTV), dzięki czemu dzieci mogą oglądać, co chcą, podczas gdy Ty również oglądasz, co chcesz . Nigdy więcej nie musisz wybierać pomiędzy Filmem dla dorosłych a bajką dla dziecii. Wszyscy Twoi goście mogą cieszyć się swoimi ulubionymi programami w tym samym czasie, gdy są na tym samym satelicie. Teraz prawdziwe pytanie brzmi: czy masz wystarczająco dużo telewizorów na pokładzie ? ;-)
 4. Baw się dobrze, nawet gdy pozostajesz w marinie!
  Wielu żeglarzy czerpie przyjemność z przebywania na wodzie tak bardzo, że używają swoich łodzi jako pływających mieszkań przycumowanych do nabrzeża. Bądź obiektem zazdrości wszystkich na przystani dzięki telewizji TracVision KVH. Ciesz się godzinami rozrywki dzięki krystalicznie czystemu obrazowi filmów, muzyce i telewizji na wyciągnięcie ręki, bez konieczności podnoszenia kotwicy. Teraz naprawdę możesz poczuć się wyjątkowo!
  marinesat
 5. Więcej muzyki na pokładzie
  Niezależnie od tego, czy lubisz muzykę rokową, czy też fascynujesz się klasycznym Mozartem, seria TracVision TV pozwoli ci słuchać mnóstwa darmowych kanałów muzycznych o jakości CD, dopasowanych do wszystkich twoich nastrojów. Mając na pokładzie gości na rejs o zachodzie słońca lub po prostu kiedy sam chcesz cieszyć się muzyką podczas żeglowania, włącz ulubiony kanał telewizyjny i pozwól, aby dobre dźwięki pieściły Twoje uszy...
 6. Kolejny sposób na świętowanie "Światowego dnia telewizji"
  Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła 21 listopada jako "Światowy Dzień Telewizji", dzień poświęcony tej ulubionej rozrywce. Nie ma lepszego sposobu na świętowanie niż najlepsza rozrywka telewizyjna na pokładzie. Produkty KVH TracVision uzyskały najwyższe wyróżnienia towarzystwa National Marine Electronics Association (NMEA) od 18 lat z rzędu. To są ludzie, którzy naprawdę znają elektronikę morską. Teraz możesz cieszyć się Światowym Dniem Telewizji bez konieczności opuszczania swojej łodzi.

Zaufany lider, od 1982 roku, KVH wystawił więcej systemów łączności satelitarnej i anten telewizyjnych w ruchu niż jakikolwiek inny producent. Wszystkie produkty TracVision są produkowane w USA i obsługiwane przez najlepszych ludzi w branży. Gdy odwiedzasz jakąkolwiek przystań, w dowolnym miejscu na świecie, zobaczysz więcej anten TracVision na pokładzie niż jakakolwiek innej marki